Aktuality

23. 1. 2024 Komuniké VV č. 1 - 2024

19. 1. 2024 Výsledky + foto halový turnaj pro 1. stupeň

18. 1. 2024 Zimní liga mládeže rozlosování - aktualizace

15. 1. 2024 Školní fotbal halový turnaj pro 1. stupeň

12. 1. 2024 Rozlosování ZLM mladší přípravka - aktualizace

15. 12. 2023 Rozlosování ZLM leden

14. 12. 2023 Komuniké VV č. 10

6. 12. 2023 Rozlosování ZLM - mladší dorost O pohár předsedy VV 17. 12. 23

15. 12. 2023 Rozlosování ZLM leden

14. 12. 2023 Komuniké VV č. 10

6. 12. 2023 Rozlosování ZLM - mladší dorost O pohár předsedy VV 17. 12. 23

30. 11. 2023 Nominace reprezentantů U12 - turnaj 5. 12. 2023 Ostrava Dubina

30. 11. 2023 Rozlosování ZLM - starší přípravka + starší žáci

30. 10. 2023 Zimní liga mládeže - termínová listina + plán rozlosování halové části

22. 11. 2023 Zápis STK č. 7 - 2023/24

22. 11. 2023 Komuniké VV č. 9 - 2023

17. 11. 2023 Rozlosování ZLM mladší žáci

11. 11. 2023 Rozlosování ZLM 3+0 12. 11. 2023 aktualizace

9. 11. 2023 Rozlosování ZLM 3+0 12. 11. 2023

9. 11. 2023 Rozhodnutí DK č. 14 - 2023

8. 11. 2023 Výsledky semifinále Pohár FAČR pro 2. st

6. 11. 2023 Zápis STK č. 6 - 2023/24

3. 11. 2023 Rozhodnutí DK č. 13 - 2023

2. 11. 2023 Semifinále turnaj ZŠ 2. stupeň

30. 10. 2023 Komuniké VV č. 8 - 2023

30. 10. 2023 Zimní liga mládeže - termínová listina + plán rozlosování halové části

27. 10. 2023 Rozhodnutí DK č. 12 - 2023

26. 10. 2023 Seminář pro trenéry a rodiče - Mámo, táto jsem fotbalist(k)a - přihláška

22. 10. 2023 Zápis KR č. 1 2023/24

12. 10. 2023 Turnaj ZŠ 2. stupeň

22. 10. 2023 Zápis STK č. 5 - 2023/24

20. 10. 2023 Rozhodnutí DK č. 11 - 2023

13. 10. 2023 Rozhodnutí DK č. 10 - 2023

12. 10. 2023 Turnaj ZŠ 2. stupeň

6. 10. 2023 Nominace reprezentantek WU14 turnaj 10. 10. 2023 Karviná

2. 10. 2023 Hodnocení systému MLD a STŽ 8+1

2. 10. 2023 Přihláška Zimní liga mládeže

29. 9. 2023 Rozhodnutí DK č. 8 - 2023

29. 9. 2023 Zápis STK č. 3

29. 9. 2023 Komuniké VV č. 7

23. 9. 2023 Rozlosování Liga malých mistrů 3+0 a 4+1 Suchdol n/O - aktualizace

22. 9. 2023 Rozhodnutí DK č. 7 - 2023

21. 9. 2023 Zápis STK č. 2

21. 9. 2023 Přehled přihlášených týmů - Liga malých mistrů

16. 9. 2023 Nominace turnaj výběrů OFS U12 a U11

15. 9. 2023 Rozhodnutí DK č. 6 - 2023

14. 9. 2023 Přihláška na Ligu malých mistrů 3+0 a triangl 4+1

8. 9. 2023 Rozhodnutí DK č. 5 - 2023

7. 9. 2023 Nominace reprezentantů U12 a U11 na trénink 14. 9. 2023

2. 9. 2023 Odhlášení týmu FK Petřvald n/M ze soutěže OP starší dost 10+1

1.9.2023 Rozhodnutí DK č. 4 - 2023

1.9.2023 Pravidla malých forem - přípravky

25. 8. 2023 Zápis STK č. 1 - 2023/24

25. 8. 2023 Rozhodnutí DK č. 3 - 2023

24. 8. 2023 Okresní pohár muži - rozlosování

20. 8. 2023 Rozhodnutí DK č. 2 - 2023

12. 8. 2023 Změny Pravidel fotbalu  platné od 1. 7. 2023

12. 8. 2023 Komuniké VV č. 6

4. 8. 2023 Rozhodnutí DK č. 1 - 2023

4. 8. 2023 Rozpis soutěží OFS SR 2023/24

soutěžní ročník 2022/23

23. 6. 2023 Rozhodnutí DK č. 25

16. 6. 2023 Rozhodnutí DK č. 24

1. 6.2023 Přihláška do soutěží OFS SR 2023/24

14. 6. 2023 Zápis STK č. 13

9. 6. 2023 Rozhodnutí DK č. 23

9. 6. 2023 Komuniké VV č. 5

2. 6. 2023 Rozhodnutí DK č. 22

29. 5. 2023 Zápis STK č. 12

29. 5. 2023 Komuniké VV č. 4

28. 5. 2023 Zápisy KR č. 3 a č. 4

26. 5. 2023 Rozhodnutí DK č. 21

19. 5. 2023 Rozhodnutí DK č. 20

17. 5. 2023 Bulletin okresní pohár mužů

16. 5. 2023 Změna barvy dresů mužů Straník

12. 5. 2023 Rozhodnutí DK č. 19

11. 5. 2023 Zápis STK č. 11

10. 5. 2023 Vítěz okresního poháru mužů - Petřvald n/M

5. 5. 2023 Rozhodnutí DK č. 18

5. 5. 2023 Rozlosování Liga malých mistrů 6. 5. 2023 Ženklava

4. 5. 2023 Rozlosování 2. kolo kvalifikace LM

1.5. 2023 Nominace reprezentantů U17

30. 4. 2023 Zápis STK č. 10

28. 4. 2023 Rozhodnutí DK č. 17

26. 4. 2023 Komuniké VV č. 3

20. 4. 2023 Rozhodnutí DK č. 16

19. 4. 2023 Nominace hráčů U12 a U11 - turnaj 25. 4. 2023 Krnov

17. 4. 2023 Děrné - mládežnické dresy

15. 4. 2023 Liga malých mistrů UHER 3+0 a 4+1 22. 4. 2023 - přihlášky

15. 4. 2023 Zápis STK č. 9

14. 4. 2023 Rozhodnutí DK č. 15

11. 4. 2023 Přípravný sraz U12 a U11 - 17. 4. 2023 Bartošovice

6. 4. 2023 Rozhodnutí DK č. 14

31. 3. 2023 Zápis STK č. 8 - odhlášení ze soutěže veteránů Heřmanice + ml. dorost Petřvald

29. 3. 2023 Změna dresů muži - Mořkov

23. 3. 2023 Rozlosování UHER ml. přípravka 3+0 a triangl ml. přípravka 4+1

21. 3. 2023 Přihláška UHER mladší přípravka 3+0 + triangl ml. přípravka 4+1

21. 3. 2023 Rozlosování + propozice kvalifikace LM

20. 3. 2023 Komuniké VV č. 2 - 2023

8. 3. 2023 Termíny kvalifikačních skupin - Liga mistrů přípravek

3. 3. 2023 Výběr holek OFS WU 14 a ml. - přihláška

28. 2. 2023 Rozlosování ZLM - mladší přípravka 3+0 4. 3. 2023 Bílovec

27. 2. 2023 Přihláška na kvalifikaci Ligy mistrů přípravek

20. 2. 2023 Rozlosování ZLM - mladší žáci 26. 2. 2023 UMT Bílovec

20. 2. 2023 Rozlosování ZLM - mladší přípravka 25. 2. - 26. 2. 2023

17. 2. 2023 Rozlosování ZLM - starší žáci 18. 2. - 19. 2. 2023 - aktualizace

10. 2. 2023 Sestřih fotbalových akcí OFS Nový Jičín 2022

10. 2. 2023 Usnesení Valné hromady OFS 2023

30. 1. 2023 Rozlosování ZLM - mladší žáci + mladší přípravka 3+0

30. 1. 2023 Nominace U12 - turnaj 2. 2. 2023 Malé Hoštice

29. 1. 2023 Zápis KR č. 2

27. 1. 2023 Změna rozlosování ZLM starší dorost

26. 1. 2023 Materiály VH 9. 2. 2023

26. 1. 2023 Komuniké VV č. 1 - 2023

26. 1. 2023 Zpráva RK č.1 - 2022

24. 1. 2023 ZMĚNA TERMÍNU Nominace reprezentantů U12 - sraz 29. 1. 23 hala Odry

23. 1. 2023 Rozlosování ZLM starší žáci + starší dorost

23. 1. 2023 Nominace reprezentantů U12 - sraz 28. 1. 23 hala ABC

21. 1. 2023 Seminář mládežnických trenérů soutěží OFS

16. 1. 2023 Rozlosování ZLM mladší přípravka - aktualizace

2. 1. 2023 Nominace na mezinárodní turnaj U13 6. 1. - 8. 1. 2023 Bílovec

21. 12. 2022 Komuniké VV č. 10

15. 12. 2022 Propozice a pravidla Zimní ligy mládeže OFS

13. 12. 2022 Hodnocení turnaje reprezentantů U12 pohledem trenérské dvojice

13. 12. 2022 Rozlosování ZLM - mladší dorost 17. 12. 2022

8. 12. 2022 Přihláška na příměstský fotbalový kemp OFS 2023

8. 12. 2022 Sestřih příměstského fotbalového kempu OFS 2022

1.12. 2022 Nominace reprezentantů U12 a ml. na meziokresní halový turnaj 6. 12. 2022

24. 11.  2022 Zápis STK č. 7 - 2022

22. 11. 2022 Rozlosování Zimní ligy mládeže

15. 11. 2022 Přehled přihlášení Zimní ligy mládeže

11. 11. 2022 Rozhodnutí DK č. 12 - 2022

10. 11. 2022 Přihláška Zimní liga mládeže OFS - termín přihlášení neděle 13. 11. 2022

6. 11. 2022 Přípravný sraz U12 - čtvrtek 17. 11. 2022 hala ABC

3. 11. 2022 Turnaj ZŠ 2. st - výsledky - vítěz ZŠ Odry

3. 11. 2022 Rozhodnutí DK č. 11 - 2022

2. 11. 2022 Zápis STK č. 6 - 2022

21. 10. 2022 Přípravný sraz U12 - čtvrtek 27. 10. 2022

20. 10. 2022 Přípravný sraz U17 - čtvrtek 27. 10. 2022

19. 10. 2022 Pozvánka - Seminář Škola v pohybu - 4. 11. 2022

19. 10. 2022 Komuniké VV č. 9 - 2022

19. 10. 2022 Zápis STK č. 5 - 2022

14. 10. 2022 Rozhodnutí DK č. 9 - 2022

14. 10. 2022 Hodnocení turnaje výběrů OFS U17

10. 10. 2022 Přihláška na Ligu malých mistrů 15. 10. 2022 Žilina - termín deadline středa 12. 10. 2022

9. 10. 2022 Změna v nominaci na turnaj výběrů OFS a MěFS U17 11. 10.2022 Horní Suchá

7. 10. 2022 Rozhodnutí DK č. 8 - 2022

3. 10. 2022 Dotační výzva - Můj klub 2023 UKONČENÍ PŘÍJMU ŽÁDOSTÍ 30. 11. 2022 do 12:00 hod

3. 10. 2022 Hodnocení turnaje reprezentace OFS U12 a U11 27. 9. 2022

3. 10. 2022 Nominace U17 na přípravný trénink - 5. 10. 2022 Žilina

30. 9. 2022 Zápis STK č. 4 - 2022

30. 9. 2022 Rozhodnutí DK č. 7 - 2022

26. 9. 2022 Nesprávná úhrada členských příspěvků FAČR

23. 9. 2022 Rozhodnutí DK č. 6 - 2022

20. 9. 2022 Nominace výběrů OFS U11 a U12 - úterý 27. 9. 2022 Velké Hoštice - aktualizace

20. 9. 2022 Změna dresů muži Děrné

20. 9. 2022 Zápis KM č. 1 - 2022

19. 9. 2022 Foto a video Liga malých mistrů 18. 9. Hladké Životice

19. 9. 2022 Zápis STK č. 3 - 2022

17. 9. 2022 Rozpis - Liga malých mistrů 18. 9. 2022 Hladké Životice

15. 9. 2022 Komuniké VV č. 8 - 2022

15. 9. 2022 Rozhodnutí DK č. 5 - 2022

9. 9. 2022 Nominace U11 a U12 přípravný sraz pondělí 19. 9. 2022 Štramberk

9. 9. 2022 Rozhodnutí DK č. 4 - 2022

7. 9. 2022 Přihláška UHER Liga malých mistrů 3 +0, triangl mladší  4+1 a starší přípravka 5+1

2. 9. 2022 Zjednodušená PF malého fotbalu - Mladší dorost a starší žáci 8+1, mladší žáci 7+1, starší přípravka 5+1, mladší přípravka 4+1

2. 9. Zápis STK č. 2 - 2022

1. 9. 2022 Rozhodnutí DK č. 3 - 2022

31. 8. 2022 Čtvrtfinále okresního poháru mužů + 1. kolo poháru dorostu středa 14. 9. 2022 16:30

26. 8. 2022 Rozhodnutí DK č. 2 - 2022

23. 8. 2022 Zjednodušená pravidla malého fotbalu 8+1 - starší žáci a mladší dorost

23. 8. 2022 Doplnění soutěže mladšího dorostu 8+1 o tým Studénky

23. 8. 2022 Doplnění soutěže mladší přípravky sk. C o tým Děrné

22. 8. 2022 Přípravné srazy talentované mládeže OFS U12

22. 8. 2022 Lichnov - změna barev domácích dresů mužů

22. 8. 2022 Zápis STK č. 1 - 2022

19. 8. 2022 Rozhodnutí DK č. 1 - 2022

17. 8. 2022 Odhlášení mladší přípravky Mořkov - OS mladší přípravky 4 + 1 sk. C

17. 8. 2022 Komuniké VV č. 7

17. 8. 2022 Zápis KR č. 1

17. 8. 2022 Doplnění soutěže starších žáků 10+1 o tým Děrného

12. 8. 2022 Rozpis soutěží OFS Nový Jičín