U12

Nominace reprezentantů U12 5. 12. 2023

3. meziokresní turnaj výběrů OFS a MěFS U12 2. 2. 23 ve sportovní hale v Malých Hošticích

Mezinárodní turnaj konaný 6. 1. - 8. 1. 2023 Bílovec

8. místo

2. místo 6. 12. 2022 Malé Hoštice

Hodnocení turnaje pohledem trenérské dvojice Jana Kovala a Davida Pally:

Turnaj okresních výběrů U12 v Malých Hošticích se pro nás zprvu nevyvíjel vůbec dobře, nakonec jsme však z něj vytěžili maximum.

Hned v prvním kole nás čekal dle očekávání nejtěžší soupeř OFS Bruntál. Kluci sehráli kvalitní vyrovnané utkání, štěstí se však přiklonilo na stranu soupeře, i přesto výsledek 2:4 a výkon byly do dalšího průběhu turnaje příslibem. Nejslabší zápas jsme odehráli následně proti OFS Frýdek-Místek, kdy po velkém množství neproměněných šancí a výsledku 2:2 jsme se ocitli na chvostu tabulky. Klíčovým momentem turnaje se z našeho pohledu stal zápas proti OFS Karviná, kdy jsme zvládli otočit zápas asi během 2 minut z 0:2 na 3:2, posléze na konečných 5:3.

Od tohoto momentu šla z kluků na hřišti i na střídačce cítím několikanásobně větší energie a odhodlání ještě s turnajem něco udělat. Následně jsme po suveréním výkonu porazili OFS Ostrava 7:3 a do posledního zápasu jsme šli s vědomím, že potřebujeme vstřelit aspoň 4 góly, abychom se umístili na 2. místě. OFS Opava jsme zvládli porazit 5:3, a tak vzhledem k jasné nadvládě Bruntálu (40 vstřelených gólů) jsme zvládli z turnaje vytěžit maximum, a to i vzhledem k naší poměrně omlazené sestavě, kdy větší část tvořili hráči z kategorie U11. Všechny kluky bychom chtěli pochválit za předvedené výkony a těšíme se na další práci s nimi!

reprezentani OFS U12

konečná tabulka