Vzdělávání trenérů

Termíny trenérských kurzů

Doškolení FAČR licence C 15. 5. 2023

FAČR licence C 29. 7. - 30. 7. 2023

ŠKOLA V POHYBU 2022 - Pozvánka na seminář pro učitele TV

Dobrý den vážení sportovní přátelé,

 

dovolte nám, abychom Vám jménem Fotbalové asociace České republiky (FAČR) a Asociace školních sportovních klubů (AŠSK) nabídli účast na semináři ŠKOLA V POHYBU, který je určen především pro učitele(ky) tělesné výchovy na základních školách, učitele(ky) mateřských škol a pracovníky družin a sportovních kroužků. Hlavním tématem semináře pod vedením profesionálních trenérů FAČR je všeobecná pohybová průprava dětí, trendy ve výchově sportující mládeže a vzájemná inspirace v této oblasti.

 


Mimo teoretických i praktických ukázek a nových zkušeností si účastníci odnesou i certifikát AŠSK/FAČR o absolvování semináře, metodické materiály pro využití ve školní TV a možnost online získání základní licence trenéra fotbalu, tzv. Leader certifikát. Pro účastníky bude zajištěno i občerstvení a oběd.

 


Seminář je akreditovaný MŠMT pro další vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP). Účastníci semináře obdrží certifikát od AŠSK a FAČR o absolvování kurzu, metodické materiály pro hodiny tělesné výchovy a možnost online získání základní trenérské licence FAČR, tzv. Grassroots leader certifikátu.

 


Informace a program semináře naleznete v pozvánce, která je přílohou tohoto emailu, zároveň je v pozvánce i PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ, přes který je v případě zájmu nutné všechny osoby přihlásit.

 

VIDEO ZE SEMINÁŘŮ ŠKOLA V POHYBU

https://www.youtube.com/watch?v=_4LCPRY_d0Q

 

 

Budeme se těšit na setkání s Vámi, s pozdravem GTM MSKFS


Pozvánka - seminář Škola v pohybu MORAVSKOSLEZSKÝ.pdf